شقق للبيع في ايليف 8

1 عقار
  • 9

    شقة

    ١٬٦٣١٬١٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مطبخ وتكيفات استلام فوري علي ال

    Spade consultancy logo image

    ايليف 8, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع