شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 56

1,786 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه جاهزة لاستلام بمساحة مميزة في ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 155م بجاردن ب 100الف واقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٢٣٬٦١٧ جنيه

    شقة بسعر مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٧٩٬٠٤٧ جنيه

    شقة بحديقة خاصة فى ماونت فيو بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٣٩٠٬٢٨٨ جنيه

    احجز الان! شقة بسعر مميز فى ماونتن فيو اى سيتى

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٥٠٬٦٣٩ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى قسط حتى 8س

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بقسط ع 10 سنين + مقدم 100الف-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة+90م جاردن بمقدم 100الف فقط واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 110م + جاردن100الف و قسط ع 10سنين اي سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام قريب جدا باكبر مساحه واقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه جدا في احسن مرحله

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي علي فيو مميز

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه بجاردن التجمع 5 قسط ربع سنوى 460ألف

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع