شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 31

1,795 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بسعر أقل من السوق

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل مقدم و استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155م 3/4تشطيب استلام فوري موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا في ماونتن فيو 1.1 بموقع مميز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه للبيع بموقع متميز في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع متميز في ماونتن فيو التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في التجمع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في التجمع الخامس باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بحديقه خاصه متشطبه بالكامل فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بأقل سعر في الماركت موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اللاجون

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 248متر للبيع في اي سيتي لاجون استلام 2027

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بموقع مميز في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 160م استلام فوري متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشين بحري باقل سعر في الماركت جاهزه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر عل اللاجون دايركت بحري جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريم لوكيشين فيو لاجون جاهز-اقل سعر ف الماركت

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيوأي سيتي شقة للبيع استلام فورى تشطيب كامل

    Sedra Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع