شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 42

1,389 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى -لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 185 متر في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل سعر في الماركت جاهزه للسكن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٤٬٨٤٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مميزة على البحيرة للبيع مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز التجمع باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو 3%مقدم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري نصف تشطيب على أوسع حديقة بانورامية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مودرن للبيع ف بالم هيلز نيوكايرو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬١٤٣٬٤٤٢ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و اقل مقدم للبيع في بالم هيلز

    El Kateb Real Estate logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٥٬٥٩٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة بحري للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز أوبن فيو للبيع بالتقسيط

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر حالا بعائد شهري 100 الف , استلام فوري

    Premium Homes logo image

2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في بالم هيلز فيو على لاند سكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PHNC فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر بحري ريسيل متشطبة في بالم هيلز 171م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع