شقق للبيع في عمارات البنفسج, صفحة 3

136 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول البنفسج فيلات 6

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رووف للبيع البنفسج عمارات– تشطيب سوبر لوكس

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول البنفسج فيلات11

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع – البنفسج 6 فيلات | التجمع الأول

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مفروشة بالكامل للبيع البنفسج فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع لاول البنفسج فيلات6

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الاول البنفسج عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطبة بالكامل بالفرش قريبة من التسعين

    Selective logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول البنفسج فيلات6

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    لا يوجد

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف أرضي مرتفع تشطيب ألترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بموقع متميز في البنفسج عمارات بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في البنفسج القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٢٥م بعمارة فاخرة التجمع الاول دور متكرر

    EG.Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في البنفسج علي التسعين الشمالي مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مسجد الباز ومحور محمد نجيب وشارع المولات

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٣١٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع - تشطيب سوبر لوكس - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس فى عمارات البنفسج

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من واتر واي وشارع التسعين دقائق من الرحاب

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو جاردن علي التسعين الشمالي بالقرب من وتر واي

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج عمارات علي التسعين الشمالي

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج فيلات التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقة بالبنفسج عمارات استلام فوري بتقسيط بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع بالبنفسج عمارات تشطيب الترا سوبر لوكس

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى البنفسج عمارات فيو حديقة

    Shield - DR3 logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متشطبة بالفرش في البنفسج بنص السعر

    Catchers investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٥٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع