شقق للبيع في بارك سايد الشروق, صفحة 2

70 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع في المعادي فيو بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع كمبوند المعادي فيو الشروق

    Future Home RealEstate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني بتشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في معادي فيو الشروق بتسهيلات لـ 2028

    Next Door Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة أولي

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري متشطبة بالكامل المعادي فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٩٬١٨٥ جنيه

    عاين عالطبيعه واستفد بخصم وقسط لوكيشن خطير بالشروق

    Corporate Deals logo image

4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١١٬٤٥٩ جنيه

    بمقدم 10% وفيو حلو اوى استلم 2027 بخصم 25%

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٧١٨ جنيه

    عاين وتعاقد بـ10% فى قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬١٠٨ جنيه

    شقة لقطة مقدم صغير وسعر بعد خصم 33% استلام 2027

    Corporate Deals logo image

3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري مرحلة أولي تشطيبات خاصه 144

    Engaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 130م في المعادي فيو – جاهزة للسكن فوراً

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م في المعادي فيو باقل سعر + خصم كبير

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشروق اوبن فيو + بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر دابل فيو + برايم لوكيشن امام مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير في قلب المعادي فيو باقل سعر - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي Corner بحديقة 120م - تشطيب مميز

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م استلام قريب أمام مدينتي – دابل فيو

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155فيو النادي كمبوند المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع