شقق للبيع في طريق الشباب

5 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من نادى جرين هيلز شقة 254م داخل فيلا بتسهيلا

    بيتي للمقاولات logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بمساحة 210م وموقع مميز

    Creative Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الثاني شرق 160م نص تشطيب دور اول ناصيه حديقه

    galaxy house real estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق للبيع كمبوند جنة مصر الشروق ارضي فيو جاردن مرتف

    Smartex logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 237م داخل فيلا خطوات من نادى جرين هيلز

    بيتي للمقاولات logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع