شقق للبيع في شارع زهراء المعادى, صفحة 2

52 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بزهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي150 م استلام فوري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي146 م استلام فوري

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي بجوار كارفور المعادي

    Find House Group logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 90م متشطبة بالدور 8 بزهراء المعادي

    Aqar Misr logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 146م بتقسيم دجله شركة اليوسف للتطوير ال

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/زهراء المعادي/أستلام فورى/متشطبة

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى استلام فورى

    إبداع logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ بيع/المعادي/متشطبه

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/متشطبة مطبخ/ زهراء المعادي/المعادي

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٣٤٤ جنيه

    امتلك شقتك باميز لوكيشن استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    daimond tower

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    white tower

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    white tower

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225متر زهراء المعادى واجهه بحرى

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125متر الشطر العاشر قدام كمبوند

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع