عقارات للبيع في المعادي

252 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل كورنيش المعادي مباشر موقع راءع

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بأبراج الجوهرة علي كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبع في شارع الجولف سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع الجولف, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عتيقة مميزة 1200 متر للبيع في المعادي

    متصدر

    Malaz RealEstate logo image

    شارع وهيب دوس, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه صف اول علي النيل مباشره متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز اول سكن

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الأن-شقة للبيع في كمبوند المعادي جاردنز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كورنيش المعادي 350م للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة خاصة للإيجار في معادي سرايات

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 12, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدًا – المعادي القديمة

    Smart Home logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٢٥٤٬٠٠٢ جنيه

    شقة ٩ غرف ٤٥٠م على النيل مباشرة تصلح استثمار

    Aqar Misr logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ايفرست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي
  • 18

    شقة

    ٣٨٬٠٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاخرة الترا سوبر لوكس مفروشة بالكامل على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في المعادي شارع 76

    Q VISION logo image

    شارع 76, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 5 غرف مفروشة بالكامل على كورنيش النيل

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٩٢ متر مربع

    ٨٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مصرحلوان الزراعى فيو مميز على النيل

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ابراج سما بكورنيش المعادى على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بيع في أرقى مناطق المعادي – القاهرة مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 14, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باجمل فيو علي النيل مباشره تشطيب وفرش مودرن

    Smart Home logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية مباشرة على النيل مع 2 جراج خاص

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ڤيو النيل والأهرامات استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع