شقق للبيع في شيراتون المطار, صفحة 5

618 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بأفضل سعر تشطيب كامل - تقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة 136م متشطبة وباقل سعر للمتر في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في شيراتون متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بشيراتون-قسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بإدارة فندقية شقة (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالتكيفات امام سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة جاهزة بأميز لوكيشن في شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن (متشطبة جاهزة للمعاينة) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن امام مدينتي بمقدم800.00امام اوبن اير مول قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فندق شيراتون المطار استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون المطار. تطل الواجهة الرئيسية

    New Avenue Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بجاردن التقسيط باقل سعر في ستودا

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 500 متر دور كامل للبيع أميز موقع مصر الجديده

    Town River logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    5

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك دقايق من طريق السويس بشيراتون-قسط8س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للسكن او الاستثمار باقل مقدم في شيراتون

    Rikaz logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل ( المطبخ + التكييفات ) فى الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في شيراتون بجوار راديسون بلوززز

    Remax 360 logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي تشطيب كامل تسليم فوري, تقسيط علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه إستثمار شقه متشطبة استلام فوري - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 193متر بالتقسيط علي ١٠ سنوات بالقرب من المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بالتقسيط متشطبة في ستودا تسليم فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت بنص سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع