دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 35

1,171 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز ب قسط ل 10 سنين بمساحه مميزه

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي واول ومعاه جاردن بسعر مش هيتكرر تاني

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحســن سع في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    Beach House مميز للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – أكت

    Genova Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع بالمطبخ والتكييفات بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع (ارضى+ اول) فى تاج سيتى على 12سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع دوبلكس متشطب لوكس بدون مقدم فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس مميز متاح للبيع في سوديك إيستاون موقع مميز

    Ninety Two logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٦٥٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس رووف تريبلكس ايستاون سوديك

4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زد ايست دوبلكس بجاردن بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس/بجاردن/ للبيع /تاج سيتى/استلام فورى

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 208م للبيع بأقل سعر فى تاج سيتي على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 100 متر في كمبوند Zed East ( Ora )

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي الاول التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل من المالك مباشرةً في بيت الوطن

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبكلس بجاردن للبيع بدون مقدم بالتقسييط ع 12سنه

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس بجاردن للبيع فى تاج سيتى على 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع بنظام فيلا فى تاج سيتى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في تريو جاردنز مفروش بالكامل مع تكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس بتكملة اقساط وأفضل فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع ف التجمع الخامس|بيت الوطن

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحسـن سعر في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع في بيت الوطن , سعر ممتاز

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400م للبيع في بيت الوطن بالتقسيط

    Catchers investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تاج سيتي جاهز بإطلالة بحيرة وحديقة

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٣٤ جنيه/متر مربع