بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 3

1,488 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر بنتاهاوس باطلاله لاجون علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع فى موقع مميز فى باتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع التجمع الخامس اطلاله مفتوحه مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن متشطبة في فيفث سكوير بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار باستلام فوري - باتيو أورو - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه لبنتهاوس 270م الباتيو اورو موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بينت هاوس للبيع فى مرحله جديده ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع فى لونش جديد ماونتن فيو اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس متشطب في سوديك استلام فوري سعر مغري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع رووف اكبر مساحة تشطيب كامل ٤ غرف افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٥٤٢٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين,ذا واتر واي ڤيو

    1 - 4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز يطل علي لاند سكيب - استلام 4 شهور

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر برووف ٣ غرف احسن موقع استلام فوري لافيستا

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في ماونتن فيو هايد بارك التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قلب التجمع الخامس دقائق من ال AUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس للبيع بحمام سباحة خاص في ليك فيو

    Beltone logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • ريفالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٥٬١٧٤ جنيه

    خطة السداد: 70
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفالى

    2 - 3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في باتيو أورو (لافيستا) | بـ "رووف"

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس٥ غرف نص تشطيب موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool للبيع ريسيل بسعر لقطه- ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف 115م ريسيل متشطب في المراسم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بنتهاوس ريسيل أقل سعر بالماركت-كورنر فيو لايك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development

    3 - 4 غرفة

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف بحمام سباحة خاص وفرش راقي ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب مودرن استلام فورى باقل سعر

    4C Real Estate logo image

4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت مميز نص تشطيب في كمبوند ديستركت فايف

    ABAZA for real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب Alchemy design مفروش بالكامل بحري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس متشطب 166م فيو حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو اورو

    2 - 3 غرفة