أي فيلا للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 5

141 عقارات أخرى
  • 20

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬١٩٣٬٨٦٧ جنيه

    اس فيلا بجنينة فيو مفتوح عالجناين في سراي بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع SVILLA جاردن موقع مميز في كمبوند سراي استلام

    One Broker Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬١٧٩٬٩٥٨ جنيه

    اس ڤيلا ريسيل للبيع 239 متر في سراي التجمع الخامس

    TREX logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬١٩٣٬٨٦٧ جنيه

    دوبلكس للبيع مميز بحري فيو مفتوح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بأقل سعر في أليفا

    The Way logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٥٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم في ماونتن فيو استلام سنة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون اوفر اي فيلا جاردن 250م من المالك

    Waystar Investment logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا متشطبة فى اليفا ماونتن فيو بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاهزة للمعاينة بسعر لقطه في المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٤١٢ متر مربع

    ١٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بماونتن فيو بالمستقبل سيتي بمقدم 1.5% فقط

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬١٤٦٬٣٤٨ جنيه

    اي فيلا موقع مميز جدا في ماونتن فيو اليفا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 295 م للبيع بموقع متميز فى كمبوند سراي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز لوكيشن بجاردن خاصة بدون تشطيب سعر ممتاز

    Selective logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام سنة معMNHD بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SVilla استلام فوري جاهزة للمعاينة في سراي التجمع

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٣٬٦١٩٬١٧٠ جنيه

    اي فيلا روف بمقدم و اقساط و سعر مغري لسرعة البيع

    Boundless For Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اي فيلا جراند روف في اليفا المستقبل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور الاول و العاصمة الادارية و 90

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بمقدم و اقساط و سعر مغري لسرعة البيع

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند اليفا مرحله River Park اي فيلا روف للبيع

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور الاول و العاصمة الادارية و 90

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة اي فيلا بأقل سعر بالمستقبل بمقدم5%قفط

    Roots Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور الاول و العاصمة الادارية و 90

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور الاول و العاصمة الادارية و 90

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع