بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 22

4,415 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa لقطة للبيع في Sarai بمقدم مميز وتقسيط

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري Central Park View تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه على مسطحات مائيه بسعر قديم-تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان كواترو بأقل سعر قابل للتفاوض في التجمع

    IRTKAZ logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م بحديقة بمقدم 100 الف و قسط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ستون بارك –استلام فوري

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمه بافضل سعر فيلا فى سوديك على فيو مميز

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في اميز لوكيشن في الكمبوند تقسيط 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٤٤٬١١٩ جنيه

    امتلك اس كورنر فيلا لقطه ريسيل موقع مميز بسعر رائع

    IRTKAZ logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بموقع مميز اقل سعر بالكمبوند

    IRTKAZ logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا تشطيب كامل ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا بأقل سعر في ماونتن فيو اي سيتي

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة استلام فوري متشطب بالكامل في زد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٦٧٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ريحانة

    Spade consultancy logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ماكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع مع حمام سباحة خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كلاسيك موقع مميز

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤ غرف نوم بمقدم و تكملة اقساط إستلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم واقساط جاهزة للاستلام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٥٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا prime location بفيو مفتوح علي lagoon بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع