عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الاول, صفحة 7

238 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميراج سيتي، القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٤ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في التجمع استلام قريب اقساط علي 10سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كريك تاون تقسيط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لليع فيلا فوري بخصم للكاش 35% + تقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا كوتروا استلام فوري في كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال ستاند ألون علي الاند سكيب باقساط في ستيت

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه 4 غرف باقساط علي طريق السويس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ماكسيم كانتري كلوب

    Property Network logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل فيلا مستقلة 4غرف-بتقسيط-والصيانة مدفوعة

    Bright logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 740متر موقع مميز حمام سباحة نصف تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص سعر في السوق توين هاوس للبيع في كمبوند ستيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 1,7 مليون في كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٨٥٬٧٣٦ جنيه

    و بأرخص سعر في السوق تاون هاوس كورنر للبيع في ستيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٣٨٬٨٥٣ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٢٦٦ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٣٥٬٩٥٤ جنيه

    اقل سعر توين هاون فى ستيتس القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! دوبلكس 195م + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاند الون في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٤١٤٬٤٣٨ جنيه

    لقطه سعر اقل من سعر السوق توين هاوس للبيع في ستييت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع- استلام فوري

    Creative Real Estate logo image

    شارع قنصوه الغوري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أمام البوابة الرئيسية لمركز شباب التجمع

    Vida Solutions logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اوبن فيو- قابل للتفاوض للجادين

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة مباشر على المناظر الطبيعية في ستيت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كمبوند كريك تاون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع