عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

605 عقارات أخرى
  • 26

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري معادي فيوز موقع متميز سعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحري استلام فوري بحديقة و بدروم في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر تسليم فوري بموقع مميز في سبرنج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس في الباتيو 5 ايست بجوار سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م ناصية بانوراما فيو مفتوح تقسيط على 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند سبرينج – مدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone فاخرة للبيع في كمبوند البروج

    New Home Investment logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone فاخرة للبيع في كمبوند البروج – وا

    New Home Investment logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزة بحمام سباحه للبيع بمدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 328م+40م جاردن للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا توين استلام فورى بسعر تجارى عن سعر السوق

    Engaz Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل في وصال بجوار مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 400م في وصال عقد قديم استلام فوري متشطب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري متشطبة في الباتيو 5 الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل استلام فوري في الباتيو كازا الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج – وحدة وسطية

    Laucienda For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع 453 م في كمبوند البروج 3 غرف

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠١٬١٧١ جنيه

    بتسهيلات وبخصم 33% فى اهم لوكشن بالشروق استلام2027

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٨٠١٬١٧١ جنيه

    بتسهيلات وبخصم 33% فى اهم لوكشن بالشروق استلام2027

    Corporate Deals logo image

4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس عالمفتاح فى باتيو 5 إيست بجانب تيراس مول

    Property  Hills. logo image

4

    5

    ٢٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة بأقل سعر فى لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…