شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 74

2,467 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك كما تريدها التجمع - جنوب الأكاديمية (أ)

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك بأقل سعر في الماركت مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في بافاريا تاون – أرقى سكن

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة تقسيم عائلي مميز للبيع ف ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٢٠م ٤ غرف نوم تشطيب فندقي بالميرغني والعروبه

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – حدائق العاصمة

    Abrag 2 logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فيو مميز للبيع في المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلالة خضراء في كمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B2 – أرضي بحديقة – نموذج 500

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4نوم جاهزة للمعاينة بأقل سعر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4-غرف استلام فورى متشطبة في قلبR7وتقسيط علي 7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجراج 205م على شارع بدجله فيو دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك بأقل من سعر السوق في أورا

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر لاستعجال المالك لبيع ف ايستاون

    ERE Investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بارقي كمبوند بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة في سراى للبيع مطلة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى 4غرف بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣٥٠ م٢ للبيع جاردن سيتي

    جاردن سيتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    350 م - ارقي الاحياء - جوار نادي هليوبلس - فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز - 10 دقايق من قطاميه هايتس

    Fam Egypt logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن امام الحي الدبلوماسي+تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه لقطه ريسيل في موقع مميز-بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع