عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 6

1,714 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي في B6 تشطيب الترا لوكس علي جاردن

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن للبيع بتشطيبات هاي لوكس بحمام سباح

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالسوق شقة 265 م للبيع بمدينتى B1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي فيو للنادي شقة للبيع في مدينتي 266م B1 طرفيه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مقدم واقساط B10 فيو وايد جاردن تشطيب خاص116م

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزه 114م بجوار الخدمات كاش فيB11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 116م علي وايد جاردن حجز قديم في B14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 107م مفروشة بالكامل في B12 مدينتي

    Al Ofok Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا تشطيب سوبر لوكس مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي شامله الفرش والاجهزه B3

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بـ B12 مدينتي أمام الكرافت زون مباشرة

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاوس هاوس للبيع عقد قديم بمساحه الارض 211م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك في مدينتي B10 ارضي بجاردن

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع بمدينتى B1 خطوات للخدمات

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح ودور متكرر غرفة ماستر تقسيط علي 8 سنين

    Start Homes Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريفادو مدينتي فيو مفتوح واستلام فوري مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة – تشطيب Ultra Super Lux

    Golden Vision logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي 141متر  b1 علي جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس نموذج j للبيع بمدينتى VG5

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٥٩٬١٣٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي b14

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 144م للبيع | مدينتي | متشطبة بالكامل

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثماربارقى موقع فى مدينتى امام The Spine

    TARGET  REAL ESTATE logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي بارض 460م لوكيشن مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر وايد جاردن – أرضي بحديقة للبيع في مدينتي

    Golden Vision logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع ارضي بحديقه في مدينتي B10 فيو وايد جاردن

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع