عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الرحاب, صفحة 11

493 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الواسعه ٢٣٠م للبيع في مدينة الرحاب

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للبيع في الرحاب شقة مميزة بمساحة 162م

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162 م للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بجاردن للبيع في الرحاب2 بالفرش

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الرحاب نموذجMحمام سباحة تشطيبات خاصة

    Escan Group logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للسوق القديم النادي والفوت كورت وجميع الخدما

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الرحاب 2 نموذج T بحمام سباحة

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في الرحاب 1

    Utopia logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 124م ارضي بجاردن للبيع

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤١م أرضي ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧م متكرر ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٤م أرضي ٣ غرف تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه ع طريق السويس و بجوار المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع بالرحاب مرحله الخامسه بجوار النادي

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الرحاب أمام السوق الشرقي

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه بالكامل موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 196م مفروشة بالكامل بالرحاب استلام فوري

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب بالقرب من الخدمات موق مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط تشطيب كامل في مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٥٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرررصه مميزه بجوار الخدمات مباشره بفيو مفتوح

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الارضي بجاردن شقة بسعر مميز امام مول افينيو

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع بسعر ميز الرحاب2

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع – الرحاب 2 | فرصة مميزة ل

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬١٨١ جنيه/متر مربع