عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 24

14,072 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في جايد بموقع مميز على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن اوبن فيو لاجون بأرخص سعر وافضل موقع

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في تاج سيتي – أقل من سعر السوق

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٢٨٤٬٥٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف كورنر فيو فيلات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٢٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط - استلام2027 - زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر بارك فيلا 325م استلام فوري موقع مميزالان

    Bright logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري اي فيلا بحديقه في موقع مميز بسعر لقطه

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة كبية 170 مت استلام فوري سعر مغري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة كورنر بجاردن استلام فوري ألباتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع متميز جدا -بسعر قليل

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة بالكامل تاج سلطان تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستلمة للبيع في كلوب بارك ماونتن فيو

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 181م لاجون فيو في ليك فيو 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس أقل من سعر سوق استلام فوري -افضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة مستقلة استلام فوري-أرخص سعر بفيو بحري مميز

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة في سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس – استلام فوري -شقة بفيو مميز

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر دور كامل فيو البول و لاند سكيب باقل سعر

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارخص من سعر السوق كورنر على السنترال بارك

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣١٬٢٠٥٬٢٣٥ جنيه

    فيلا ٣٢٥م جاهزة بإطلالة مفتوحة في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠١٦ جنيه/متر مربع