عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي

1,423 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لكل من يبحث عن الفخامه شقه للبيع بشطيب خرافي مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع في دجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 1 – موقع مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م فيو حمام سباحة للبيع-كمبوند دجلة فيو

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تقسيم اللاسلكي – المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الجزائر بالمعادى الجديدة فيومميز

    Chances Real Estate logo image

    شارع الجزائر, امتداد المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع اللاسلكي سوبر لوكس - مساحة مميزة

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٨٬٠٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاخرة الترا سوبر لوكس مفروشة بالكامل على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في المعادي شارع 76

    Q VISION logo image

    شارع 76, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٥ متر كومبليكس جراند جيت معمار المرشدى للبيع

    Homes Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في دجلة المعادي شارع 198

    Saryat Estate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر بسعر لقطه للبيع في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي ديلوكس 3 غرف اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي ديلوكس 3 غرف اوبن فيو في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز سعر استثنائي إستلام فوري نص تشطيب

    Selective logo image

    مدينة الفرسان, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف هاي لوكس اوبن فيو في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف هاي لوكس اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مصرحلوان الزراعى فيو مميز على النيل

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ابراج سما بكورنيش المعادى على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة بالكامل في قلب المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 10ب, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • اشجار دارنا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,أشجار دارنا

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…