عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 21

516 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش المقطم باقل مقدم واطول فترة

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديدباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كورنيش المقطم – الهضبة

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بأميز موقع بالهضبة الوسطى المقطم

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م بالتقسيط فيو حديقةمسجد بلال وشارع 9

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ارضى بحديقة بالهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بالتقسيط على 36 شهر بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بالتقسيط لوكيشن مميز بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالتقسيط على 36 شهر بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٥١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…