شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 781

29,225 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B11 فرصة رائعة للسكن ا

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة داخل كمبوند جاليريا

    TiL Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري متشطب سوبرلوكس قسط 4سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٤٬٨٤٤ جنيه

    امتلك شقتك الان في كمبوند هيفين جاردنز

    Feeds logo image

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إعلان شقة للبيع في مدينتي B6 الموقع: مدينتي – واحد

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 170 متر داخل كمبوند راقي بموقع مم

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ٢٠٣ م في النرجس ٥ فيو جاردن

    Aqar Share logo image

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B2 فرصة حقيقية لامتلاك

    New Home Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية واسعة في مدينتي جاهزة للسكن سعر لقطه

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضى بحمام سباحه خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند وصال – موقع راقي وإطلالة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة في مدينتي بأفضل موقع وسعر مميز

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    الان خصم45%استلم شقة 176م متشطبه فيومميزلفترةمحدود

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينتي – B3 فرصة مميزة لع

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B6 فرصة سكن راقية داخل

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على هيئة فيلا تطل على اكبر وايد جاردن

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B10 بإطلالة مفتوحة

    New Home Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في واحدة من أرقى مناطق مدينتي – B6

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٣ غرف بسعر مميز في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع