شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 607

28,948 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا موقع مميز بالتجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لوكس مع Mountain View بالمستقبل بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر في الحي السابع

    bnb logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل سعر في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة خاصة استلام فوري - هايد بارك

    Wdeals for real estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتقسيمه مميز علي اللاجون مباشرة بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالتكيفات والمطبخ من المالك

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للسكن في البوسكو وبخصم يصل لـ50%

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 138م في قلب التجمع5 كمبوند متكامل الخدمات

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع متميز الطابق الثاني سيلفر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلفر بالم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم بموقع مميز للبيع | ديستريكت ٥

    Trust logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من النادى الاهلى 152م واجهة بحرى استلام فور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    : شقة للبيع حي ¾ امام ارابيلا بلازا مول / التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب الجولف مربع السفارات 270م

    The Key Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بحديقه للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٤٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة نادرة للبيع بأكبر مساحة جاردن و عقد قديم

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden شقة 144م اقساط 8 سنين في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف للبيع بسعر مميز في هاب تاون

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب الترا سوبرلوكس تحكم سمارت بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر شقه167م استلام فوري في المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م نصف تشطيب فيو لاندسيكب

    Brick Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقة بحري ڤيو مفتوح استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ، 144 متر ، استلام فوري كمبوند البوسكو عاصمة

    Re/Max IBuild logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع