شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 558

28,948 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه فورتين جولف تشطيب سوبر لوكس

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م متشطبة سوبر لوكس بالاجهزة و التكيفات

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل وفيو حمام سباحة - استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بحري فيو علي النادى مباشرة فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٢٨٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع146متربمدينة نور استلام بعد 5 شهور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب جاردن فيو - اقل من سعر السوق باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة وشامل الوديعة في تلال إيست

    Next Door Consultancy logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع فوري فيو مميز فيلدج جاردن قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شقة ريسيل في سوديك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى 200م بال B12 على وايد جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة تشطيب سوبر لوكس للبيع فى النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 15 سنه تقدر تمتلك شقه بخصم 64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق استلام فورى متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م سوبر لوكس للبيع - مدينتي (B6)

    Better Estate Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالمطبخ والتكييفات في أورورا

    One Estates Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام متشطبه في ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٧٣٬١٣٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نور174م علي 10سنوات استلام5شهور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باقل مقدم في مراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع بفيو مباشر على المول – الباتيو كاسا

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول جولف - اب تاون كايرو - فورتين

    Wdeals for real estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالسعر ده؟ مستني ايه كلمنا حالا

    Premium Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز بافضل مرحله في تاج سيتي - تاج سلطان

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٧ جنيه/متر مربع