شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 536

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي واجهتين تسليم فوري ومتشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على الجولف فى افضل المشاريع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي حمام سباحه في ماونتن فيوهايدبارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه اماميه المنطقه الخامسه تقسيط بسعر الكاش

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقساط ريسيل في تاج سيتي taj city للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون – جاردن خاصة – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 185 متر باطلالة مفتوحة غير مجروحة

    Good Deals logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 181 متر علي فيو ليك مقدم و اقساط

    SKEEP logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص من سعر السوق شقة لقطه للبيع في كمبوند هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٩٬٦٥٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في Nile Boulevard New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق في باتيو أورو جاهزة للسكن

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه دور متكرر في كمبوند سوان ليك ريزدنس

    views investment logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و بإطلاله مميزه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في مدينة الرحاب

    Grey Parrot Realty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مميزة بفيو مباشر على البحيرة في ليك فيو

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 30الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جنوب الأكاديمية - دور أول بموقع متميز

    D COMUNITA RE logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Hyde Park New Cairo تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ارضي بجاردن بفيو لاجون بالعاصمه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع في نورث بارك ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع دايركت على المسبح و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 33الف علي 12سنه في ونتر بارك العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ايستاون – لقطة

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة بتشطيب فندقي فاخرموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين ماستر وجاهزة للسكن في كابيتال جاردنز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٨ جنيه/متر مربع