شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 454

28,777 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع بمدينتي B1 | نموذج 300

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 151م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الواسعه ٢٣٠م للبيع في مدينة الرحاب

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م متشطبه بالكامل مع تكمله اقساط حتى 2028

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٥١٬٧١١ جنيه

    شقة 151م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٦٣٬٣٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 145م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للبيع في الرحاب شقة مميزة بمساحة 162م

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٣٦٬٠٢٣ جنيه

    إمتلك شقة 157م بسعر لقطة وفيو مميز في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٦٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٧٢٬٧٣٣ جنيه

    إمتلك شقة 134م بأقل سعر وفيو لاندسكيب في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما السنترال بارك فى مدينتى261 متر البى1

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع 3 غرف نص تشطيب مستلمه فى فيليت سوديك

    Gaby's Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٩٠٬٨١٠ جنيه

    إمتلك شقة 134م افضل مكان واقل سعر في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٨٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٩٦٦ جنيه

    إمتلك شقة 153م بأقل سعر وفيو لاندسكيب في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في سافاير ريزيدنس، سيتي جيت

    Property Network logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 | نموذج 300 تشطيب خاص

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع متشطبة بالكامل - فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208م بحديقه خاصه كورنر مع جراج خاص متشطب بكامل

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٥٨٥ جنيه

    شقة لقطة 152م بأفضل فيو لاندسكيب في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | سراي | أرضي بحديقة | 3 غرف استلام 2027

    Property Network logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات تطل على الجولف اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع