شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 337

28,479 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة ارضي بحديقة كبيرة في الباتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيفث سكوير المراسم التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري صريح - متشطبه بالكامل - فيليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقى للبيع تاني صف من محور بني 210 متر بسعر لقطة ..

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000باول التجمع بالقرب من اكبر الخدمات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه بدور متكرر بقلب التجمع بالقرب من التسعين بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بجوار الخدمات مباشره والمسجد

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات بتسهيلات15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكملة اقساط ريسيل شقة جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Properties-Today.com logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٣٬١٨٠ جنيه

    ريسيل شقة بتشطيب كامل للاستلام الفوري بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة واستلام فورى -سيفورا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170 متر للأيجار في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1263 شقة130م تقريبا للبيع بأرض الجولف

    3H للتسويق العقاري logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من تراس مول شقة 210م واجهة بحرى فورى وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بأقل سعر بجوار قطامية هايتس و بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متشطبه جاهزه ع السكن بالتقسيط ع 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في كمبوند ذا فيليدج- بوينت90

    Santorini logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز دايركت على اللاندسكيب في اب تاون

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٣٣٬٠٥٠ جنيه

    شقة بحري كورنر موقع مميز تشطيب كامل استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة موقع مميز للبيع ماونتن فيو آي سيتي -نورث بارك

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكييفات استلام فوري شقة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة في كمبوند جايد – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٢٬٥٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع