شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 319

28,479 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه بحري استلام فوري في بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden شقة 160م بمقدم 525 الف + اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالتكييفات بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أمامي187م 3غرف بمقدم 35%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    property hills Elite logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجاردن للبيع (استلام فورى) فى التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    property hills Elite logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 160 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزه للسكن الفوري في النموذج الأكثر طلبا في لوكيش

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بالتقسيط علي 15 سنه بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت- برايم لوكيشن-اوبن فيو- بحري

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجاردن خاصة و موقع مميز

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة متشطبة باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مميزة و موقع مميز استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بحديقه باقل سعر فموقع مميزبقلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٩٦٩ جنيه

    شقه 199م فيو خيالي علي landscape متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٤٩٣ جنيه

    امتلك شقة 154م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 156م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاليريا مون فالي الجولدن سكوير موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه ريسيل بسعر لقطة في موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٩م بجاردن ١٦٠م جاهزه للاستلام في تاچ اقل سعر

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس فيلات التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 200م فيو مائي باتيو أورو القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع