شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 309

28,479 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة سوبر لوكس + جاردن 100 باتجاه بحري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 105م, بسعر لقطة سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سوديك ايستاون شقة ارضى بحديقة ٢٠٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من شارع التسعين الجنوبى و كمبوند ميفيدا

    AMG. logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٦٬٢٥٠ جنيه

    ليك فيو 2 شقة للبيع 3 غرف استلام فورى التجمع

    Sedra Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف موقع مميز للبيع تاج سيتي كلوب سايد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة 206م للبيع استلام

    Sedra Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع فى القاهره الجديدة _ ازاد

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٣٬١٠٠٬٩٤٨ جنيه

    شقة ريسيل فى موقع مميز باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٤٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | لقطهه لسرعة البيع اقل سعر شقة فوري متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 152م بأقل مقدم وتقسيط علي 8سنين-اميزموقع

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م بفيو على بحيرة و بارك بسعر لقطة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500 الف شقة للبيع (3 غرف ) امام مدينتى مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م, بفيو مميز في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم واقساط تصل لى 10 سنوات - قمارى

    IRTKAZ logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز جدا في ارقي احياء مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground floor 4 Bedrooms with Big Garden Good Price

    Eastmark logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز و بحرى فى سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 164م, بأفضل مكان سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م بسعر لُقطة في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الشمالية تاني نمره من شارع 90 الشمالى

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٨٧٦ جنيه

    شقة بحديقة مع حسن علام بأقل سعر - اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م 3غرف استلام فوري فيو حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس متشطب بدون مقدم و قسط 9 سنين بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م, بأقل سعر في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع