شقق 3 غرفة نوم للبيع في الحي المتميز الشمالى

13 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الطريق مباشره الروبيكي

    Smartex logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر امام المترو مباشرة 160م

    متصدر

    One Way logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ناصيه بمقدم 670 الف فقط متميز شمالي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م بمقدم 840الف تقسيط دون فوائد

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م بحديقة موقع مميز بسعر لقطه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م بالمتميز شمالي امام مركز الطب عالمي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مديه بدر بمقدم 740 الف بدون فوائد

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بالقرب من المركز الطبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بالقرب من المركز الطبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الشمالي امام القطار الكهربائي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المتميز الشمالي بمساحه 225م2

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي المتميز شمال المدينه185 فيو جاردن

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م استلام قريبا امام منطقة خدمات كبيرة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع