شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 56

2,547 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير–استلام فوري– نصف تشطيب

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعة البيع شقة 3غرف بحري بتقسيمة مميزة ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند بارك سنترال قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لمده اسبوع فقط شقه 170 متر فيو مميز

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن شقة 253م لوكيشن مميز استلام فوري

    MD Signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة في سراي القاهرة الجديدة بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في MV Aliva بأقل مقدم وموقع مميز

    why solutions logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م مميزة بافضل لوكيشن و تقسيمه امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٣٬٤٧٦ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف للبيع في الريفر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز باقل مقدم في مدينه المستقبل

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كابيتال جاردنز شقة 3 غرف فوري بسعر مميز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل على المساحات الخضراء بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 132م 3غرف بمقدم 490الف و اقساط ع12 سنه !

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٤٣٬٥٦٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون بمقدم 6 مليون مرحلة بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195 متر استلام فوري في مستقبل سيتي موقع مميز

    MD Signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لانداسكيب - تكملة اقساط حتى 2032

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة بروف 220 متر علي احسن فيو للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 198م للبيع بكمبوند بارك سنترال بمقدم 2,100,000

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع