شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 32

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتقسيط في سراي سور بسور مع مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فوري مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي لوكيشن مميز بمقدم 5%فقط قسط 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة موقع مميز - بمقدم ٤٣٨,٢٠٠ علي 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن الترا سوبرلوكس على فيو مفتوح بسراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    وحدة مميزة بتقسيمة ممتازة و أطول فترة سداد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٢٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري مع اقساط كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٢٬٦٠٢ جنيه

    شقة بأحسن تقسيمة موجودة للمساحة في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة موقع مميز جدا لاند سكيب في لافنير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن-بحري-دايركت لاندسكيب-برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-اقل سعر-بحري-دايركت ع البوكت-

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في كمبوند جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0٪ شقه للبيع باقساط على ٨ سنوات فى بلوم فيدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في احسن موقع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٦٬٧٧٥ جنيه

    شقة للبيع 145 متر 3 غرف فى اليفا ماونتن فيو

    TREX logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي مساحه خضراء كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في سراي المستقبل بسعر لقطه

    متصدر

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160 متر في لافينير- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر في كمبوند لافينير -شقة دور ارضي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جرين سكوير كمبوند كامل الخدمات استلام فوري

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع | لافينير أرضي مميز بجاردن

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لافينير المستقبل سيتى - فيو لاند سكيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م + 80م رووف --في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع