شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 422

11,731 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير كومبوند

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | Fifth Square – إطلالة مميزة على لاجون

    Beltone logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ذا سكوير التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة جاهزة للسكن في دار مصر الأندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع أرضي بحديقة في ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 160متر-استلام فوري-فيليت سكاي كوندوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي فاخر مع حديقة كبيرة للبيع في ذا سكوير التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز شقة للبيع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره جدا للبيع 200م خطوات من شارع التسعين

    Experience Real Estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود اقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ألترا سوبر لوكس في كمبوند سوديك إيستاون

    Al Fanar Development and project management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير – القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر شقة أرضي بحديقة في ذا سكوير القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير كومبوند موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بلوك 19 تاج سيتي بمقدم 6.3مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٦٢٬٩١١ جنيه

    بأقل من سعر السوق تاون هاوس كورنر للبيع ديستريكت 5

    Elshams Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٤١٤٬٣٢٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر 243م للبيع في ديستريكت 5 بسعر لقطه

    Elshams Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري ومتشطبه باقل سعر فالماركت

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع