شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 345

11,832 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحديقة | فيفث سكوير | المراسم

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف بمقدم 25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب 3نوم+ 2ليفينج بسعر مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في كمبوند سيفورا هايتس بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت-شقة 181 متر للبيع في ليك فيو 2

    Right Direction logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قابل للتفاوض شقه بجاردن للبيع في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٧٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع تمر حنه التجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٣٤٩٬٤٥٣ جنيه

    شقة فيو مميز بمقدم 10% ع الدائري الاوسطي قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | SODIC إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو لاجون | Patio Oro سعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن-أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم25% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع–كمبوند VGK–استلام فوري تشطيب كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 77م ريسيل بحري فيو حديقة ونادي بسعر خاص

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا موقع مميزة جدا

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند ذا ادريس إيست بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع