شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 236

11,883 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد التجمع استلام سنةمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات كاملة بمستوى فخامة فائقة - موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزه للسكن - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٠٧٬٨٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | موقع مميز |

    متصدر

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى جايد مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه ( 3 غـرف مـاستر ) تشطيب فندقي + Service

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 10 سنوات شقه 3 غرف نوم للبيع فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري للبيع بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٩٣٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقة خاصة في قلب Golden Square في اي سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 173م في Zed East - مقدم 1,5 مليون + قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | بحري | موقع مميز

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام 10 شهور مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٧٣٨٬٧٣٦ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | جاهزة للاستلام

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة بالكامل - إطلالة خلابة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيبات كاملة سوبر لوكس بموقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف نوم للبيع استلام سنه فى موقع مميز فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم للبيع عرض خاص فى جايد مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع