شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 208

11,883 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سكاي كوندوز سوديك فيو لاند سكيب

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م بسعر لقطة وبجاردن في كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - بموقع مميز جدا - وبأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم فوري داخل كمبوند بالتجمع الخامس متشطبه !

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٦٥٦ جنيه

    شقة لقطة 168م, بأفضل سعر, كمبوند تاج سيتي بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 150م أقل سعر في الماركت كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢١٧ جنيه

    شقة 168م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متاحه للبيع داخل أزاد كمبوند موقع متميز

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل باتيو أورو بمساحة مميزة

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ديستريكت 5

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 145م بأقل سعر في كمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة300م بفيلا الحي الأول فيو رائع متشطب لوكس متكرر

    El Hefny Group logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤١٥٬٧٠٥ جنيه

    شقة 156م سعر لقطة ومكان مميز بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست بالتجمع5

    Al Maz Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري داخل كمبوند | 230m ڤيو مميز

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في سوديك بأقل مقدم واطول فترة تقسيط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غير مجروحةموقع ممتاز-إطلالات مفتوحة على 3وجهات

    Susqual Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم فوري داخل كمبوند بالتجمع الخامس متشطبه

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم بسيط - شقه تشطيب فاخر و إطلاله لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع