شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 169

12,042 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع موقع مميز – Patio Oro بسعر مغرى

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل سعر و مساحة كبيره استلام فوري

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون ريزيدنس بسعر لقطه

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب منAUC مع لافيستا الباتيو التجمع بمقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بسعر اقل من الماركت فيو ممتاز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم فيفث سكوير 175 متر

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بدور متكرر بقلب التجمع بدور متكرر بحري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬١٥٠ جنيه

    شقه ريسيل في تاج سيتي – القاهرة الجديدة، أفضل سعر

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب فيو لاند سكيب – باتيو أورو

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة برووف بفيو landscape في اميز لوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٩٦٠ جنيه

    خطوة من AUC تفصلك عن شقتك الجديدة 162م بالتجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في ماونتن ڤيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في ايستاون شقة ارضي ريسيل مفروشة في ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بكمبوند بلو تري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه في قلب التجمع علي 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون شقة نص مفروش فيو لاندسكيب في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع 3 غرف – ليك فيو 2 بسعر مغرى جدا

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع في ايستاون - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات للبيع في الشويفات - منطقه راقيه

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة للبيع – ديستريكت 5 – موقع مميز جدا

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢٣٥م للبيع في ميفيدا

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في اميز موقع بالتقسيط علي 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة بالاجهزة في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع