شقق 3 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 20

498 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وبحري بالمطبخ والتكييفات في ميفيدا

    Assets Real Estate Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ والتكييفات فيو رائع في بوليفارد ميفيدا

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 151م بجاردن استلام فورى بالتجمع الخامس

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في ميفيدا - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بحديقه رائعه كاملة التشطيب بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا بارسل 186م تشطيبات مميزة فيو جاردن

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 156م في ميفيدا بارسيل بأقل سعر فيو جاردن

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م استلام فورى فيو حمام سباحه بالتجمع الخامس

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164م 3 غرف ع حمام سباحه استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬٨٠٠ جنيه

    شقتك157م+جنينة57م جاهزة فوري للسكن و خالصة اقساط

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع باقل سعر في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٨٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع ف ميفيدا بوليفارد بسعر خيالي

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٨٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز للبيع بفيو بوول في ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وناني بمساحه كبيره مميزه للبيع بفيو رائع

    ERE logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة٣غرف نوم مع غرفة ناني وإطلالة على البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف نوم لوكيشن مميز فيو علي البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا كريسنت تشطيب كامل بالتكيفات

    Premises logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١١٥٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا دور ارضي مفروشة بالكامل مودرن

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٦٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد ثلاث غرف باقل سعر

    Premises logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا افينيوز ثلاث غرف بسعر مميز جدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفيدا شقه رائعه للبيع تشطيب فاخر بسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع