شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 15

632 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بفيو لاند سكيب متشطبه بالكامل في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم كبير بالتقسيط تشطيب كامل فى الشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب دقائق ل مدينتي

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه253م+تراس كبير استلام فوري متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو داخلي مميز وباكية جراج في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل، موقع مميز في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة نص تشطيب جاهزة بأقل سعر مع جراند لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بموقع مميز نفص تشطيب بمساحة 360 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 3 غرف نوم تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بحري استلام فوري متشطب في البروج مصر

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات ٣ غرف في الباتيو

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز بفيو علي لاند سكيب

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٣٬٤٠٧ جنيه

    شقه مع جاردن استلام فوري نصف تشطيب في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري لدواعي السفر في وصال 160م متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ريسيل وصال الشروق باقل سعر متشطبة فوري

    clear scope logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550ألف شقه امام مدينتي فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 490 الف بالشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(253م) _ بمقد م20%_ تشطيبvip _ استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٧٬٣٣١ جنيه

    شقة بحديقة استلام شهرين متشطبة بالتكيفات قسط 9سنين

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م للبييع ريسيل في معادي فيو كاش استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع