شقق 3 غرفة نوم للبيع في المعادي, صفحة 3

93 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج المعادي ستار بالكورنيش

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم بفيو نيل مباشر في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز- دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بأبراج المهندسين بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة ألترا سوبر لوكس بكورنيش النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بإطلالة مباشره علي النيل كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه | للبيع | المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في سرايات المعادي - إطلالة مفتوحة للبيع

    AMAKEN Misr logo image

    شارع النادي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في رقي شوارع السريات - شارع 6

    Chances Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو بانوراما مباشر على النيل بالمعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في المعادي القديمة - شارع 100

    Chances Real Estate logo image

    شارع 100, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 150 متر للبيع بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 151, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج المهندسين بكورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند البارون سيتي 180م

    Go Homes logo image

    بوابة المعادى, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج سرايا المشراق كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج سرايا المشراق كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل مباشرة بكورنيش مصر القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلالة مباشرة على النيل والأهرامات

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالمعادي تطل علي القمر الصناعي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 257, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانوراما على كورنيش المعادي أبراج الجوهرة

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 7 ثكنات المعادي المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع كورنيش المعادي تقسيم الشيشيني

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في شارع المشتل بكورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع شارع المشتل كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع