شقق 3 غرفة نوم للبيع في جايد بارك

72 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن ومتشطبة بمقدم1.2% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم 55% واستلم شقة 175م متشطبه فيو مميز !!

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 327م متشطبه بفيو ع النهر

    Bright logo image

3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه فيو برج ايقوني بـR3 وقسط12س

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 226م متشطبه مباشرة ع البرج الايقوني ب5%!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • جاد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٢٠٬٦٢٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جايد بارك

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 208م متشطبه فيو برج ايقوني مقدم5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كمبوند جايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق شقة 260م متشطبه بفيو برج ايقوني !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر استلم 184م متشطبه فيومميز جدا مقدم5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%واستلم شقة 28م متشطبه بفيو ع النهر الاخضر !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف جاهزة للسكن بالعاصمة بمقدم 1.2%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فوري متشطب للبيع امام البرج الايقوني

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع