عقارات 2 غرفة نوم للبيع في أليفا, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه مع Mountain View بالمستقبل بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٤٨٬٨٢٩ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى اليفا باقل من سعر الماركت

    Conquer Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في أليفا ماونتن فيو بمقدم220ألف

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في مستقبل سيتي

    Shield - DR3 logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٢٨٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أليفا بدون اوفر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٢٨٠ جنيه

    ريسيل|شقه130م اليفا اللاجون بحري المدفوع فيو مفتوح

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

1