شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 31

1,177 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شقة ١٤٠م مسجلة من شارع الطيران دور ٤

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه71م غرفتين استلام فوري كمبوند لاند مارك م نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم182,000 وقسط ع 8 سنين

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوارحي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٣٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٤٨٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في وان قطاميه غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر اقل من تلت سعر الشركه في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٧٧٬٦٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة تاورز مدينة نصر باقساط حتي 8 سنين

    Elshams Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في قلب مدينة نصر دجلة لاند مااارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع