شقق 2 غرفة نوم للبيع في ايزولا سنترا

23 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة بأقل سعر

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 126م_ف القاهره الجديده بأنظمة سداد مرنه

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم 118 م بالتقسيط علي 10سنين التجمع

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس القاهرة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن غرفتين للبيع في اللوتس التجمع

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبأقل مقدم 8% وبالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 8% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة مقدم 8%

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجاردن في ايزولا سينترا ,تقسيط,القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط ف التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في اللوتس - التجمع الخامس بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنين باقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصة للبيع بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايزولا سنترا بالتقسيط في التجمع

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اللوتس للبيع في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٠٬١١١ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالتقسيط في حي اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالتقسيط علي 10سنين

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين بالتقسيط في حي اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 8% في اللوتس امام الجامعه الامريكية

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع