شقق 2 غرفة نوم للبيع في الرحاب المرحلة الثانية

8 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع ف الرحاب ف اقرب مكان للخدمات لقطه

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ف الرحاب مطله ع وايد جاردن

    H-House logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات خاصه جمب الخدمات بسعر لقطه

    H-House logo image

    شارع الامام الشافعي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن والمول البيع بالفرش

    Escan Group logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الرحاب مجموعه 23 قرب نادي الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرحاب ٢ امام السوق الشرقى بالعفش والاجهزة

    Impact Investments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 – أرضي بحديقة خاصة

    Al Fanar Development and project management logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع