شقق 2 غرفة نوم للبيع في بارك سايد الشروق, صفحة 2

29 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة تانيه

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بادارة فندق Concorde El Salam بمقدم 5%

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٨٢ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند المعادي فيو 137م متشطبه امامي

    Smartex logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

1