عقارات 1 غرفة نوم للبيع في حي المعادي

112 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 565 شقه تمليك دجله المعادي 90م 2900000 بالفرش.

    Oscar logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلى عائد استثماري علي كورنيش المعادي

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ڤيو النيل والأهرامات استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه علي نيل المعادي متشطبه بالفرش فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية بإطلالة النيل والأهرامات استلام فوري

    Selection Code logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ف فندق هيلتون شقة VIP متشطبة ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIB علي النيل متشطبه بالتكيفات والمطبخ والاجهز

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات والمطبخ بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٥٩٥٬٩٩٩ جنيه

    شقه فندقيه جاهزه للاستلام بتشطييب vip فى ريفى

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٢٤٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت اداره عالميه من هيلتون جناحVIP خيالي علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري جناح ملكي تشطيب+ACs باطلاله ساحر عالنيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB علي النيل مباشره متشطب بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فندق هيلتون شقة جاهزة متشطبة ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي النيل مفروشه بالتكيفات وبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر جناح ملكي في Hilton بخدمه VIP عائد 220$ يوميا

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح إمبراطوري إطلالة خالدة على نيل القاهرة Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي 5 نجوم من هيلتون بإطلالة ساحرة للنيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…