شقق 1 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو 1.1

7 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع جاردن للبيع بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب مع اقساط طويلة علي 14س التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه بالتجمع م ماونتن فيو بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 270 الف بسعر اللونش من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديدمن ماونتن فيوأقساط على 14سنه استلام2.5

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشاريع - Creek View فقط 3 دقائق Hyde Park New

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع