شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 2

1,261 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع العين السخنه قريه تلال ارضي بجاردن

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اطلاله بحريه فالعين السخنة 110م

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمرحلة الاهرامات دور ال 11 بفيو ممتاز عالبحر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر شاليه بالسعر القديم صف اول جاهز المعاينه!

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية روعه 110م اطلاله بحري بالكامل مرحلة خوفو

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي مباشر على اللاجون أزهى السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز أرضي بجاردن للبيع في المونت الجلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه مفروش بالكامل بموقع مميز في ازهي

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا فيستا ٦ السخنة مفروش على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في لافيستا السخنة فيو على بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة كاملة على البحر شالية 110م مفروش بالكامل

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف نوم مفروش - قريب للبحر | بسعر مميز

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بلو بلو العين السخنة تشطيب خاص

    متصدر

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه أرضي بحري 3 غرف بإطلالة مباشرة للبحر

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر مفروش بالكامل في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة بالفرش في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اشتري شاليه روعه 100م عالبحر فوري بالفرش

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر و حمام السباحة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مرحلة الاهرامات (( برج منقرع )) الدور 10

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع سعر مميز مرحلة ايلاند 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه موقع مميز بمنتجع لاسيرينا ميني ايجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري مرحلة اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في كناري بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في باليميرا السخنة فيو مميز

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع